Małpka George i Pan w żółtym kapeluszu

Małpka George i Pan w żółtym kapeluszu

gru 22
Małpka George i Pan w żółtym kapeluszu

Małpki bywają ciekawskie – tak jak małpka George. Ciekawość zaś to pierwszy stopień do… wiedzy i wspaniałej zabawy. Ciekawski George to przesympatyczne bajki, które już od wielu lat bawią, uczą, inspirują. Przygody Małpki Georga za każdym razem nas oczarowują. Ciekawski zwierzak jest niezwykle pomysłowy, czasem wprawdzie ta pomysłowość i nieposkromiona ciekawość powodują drobne kłopoty, ale od czego jest… pomysłowość.

małpka george

Foto: 2.bp.blogspot.com

Małpka George wraz ze swoim…

Małpka George wraz ze swoim Panem w żółtym kapeluszu tworzą zgrany duet. Mają mnóstwo przyjaciół – Portier, niezwykle pedantyczny jamnik Prezes, Pani Profesor, Renkinsowie, Iskra. Długo by wymieniać. Pan w żółtym kapeluszu jest naukowcem i jak przystało na naukowca bywa nieco roztargniony. Podobnie Pani Profesor, która na pewno nie umie gotować, ale szybko się tego uczy, z naukowym zacięciem. Małpka George to wspaniale spędzony czas i doskonała inspiracja do poszukiwania i odkrywania tego, co w najbliższej okolicy. Małpka George jest doskonałym obserwatorem przyrody – warto się od niej uczyć.

małpka george

Foto: www.cyfraplus.pl

Jest wrażliwa i chętnie pomaga…

Jest wrażliwa i chętnie pomaga innym. George zachęca do otwartości, do kreowania swoich własnych wynalazków i cieszenia się z nawet najdrobniejszych rzeczy. Bo nic nie jest nudne, jeśli ma się odpowiednie nastawienie. Małpka George uczy, jak bawić się każdego dnia, niekoniecznie zabawkami. Może zostaniecie obserwatorami pogody. A może sprawdzicie, jak się robi lodowe kule w balonach. Obejrzyjcie Ciekawskiego Georga i do zabawy!.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>